Πρόσκληση εκπαιδευτικών επισκέψεων στο ΚΕ.Π.Ε.Α Στυλίδας-Υπάτης Αιτήσεις έως 15-12-2021

Το Κέντρο Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης/Κ.Ε.ΠΕ.Α. Στυλίδας-Υπάτης, στο πλαίσιο των δράσεών του για μαθητές και συνοδούς εκπαιδευτικούς, για το σχολικό έτος 2021-2022, προτίθεται να δεχθεί επισκέψεις σχολικών ομάδων Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης της Περιφέρειας Στερεάς Ελλάδας, για υλοποίηση προγραμμάτων περιβαλλοντικής εκπαίδευσης.
Παρακαλούμε τους ενδιαφερόμενους εκπαιδευτικούς όπως συμπληρώσουν και αποστείλουν τη συνημμένη αίτηση στους Υπευθύνους Σχολικών Δραστηριοτήτων των Διευθύνσεών τους, μέχρι την 15 η – 12-2021.
Παρακαλούμε τους Υπευθύνους Σχολικών Δραστηριοτήτων όπως διαβιβάσουν τις αιτήσεις, μέχρι την 23 η -12-2021.

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΠΙΣΚΕΨΕΩΝ 2021-22