«Πρόσκληση επισκέψεων περιόδου Οκτωβρίου-Δεκεμβρίου 2022 στο Κ.Ε.ΠΕ.Α Στυλίδας-Υπάτης

Οι ενδιαφερόμενοι εκπαιδευτικοί θα συμπληρώσουν και θα αποστείλουν τη συνημμένη αίτηση στους Υπ. Σχολικών Δραστηριοτήτων της ΔΔΕ Φθιώτιδας μέχρι την 10η-10-2022.

Το Κέντρο Εκπαίδευσης για το Περιβάλλον και την Αειφορία (Κ.Ε.ΠΕ.Α.) Στυλίδας-Υπάτης, στο πλαίσιο των δράσεών του για μαθητές, κατά την περίοδο Οκτωβρίου-Δεκεμβρίου 2022, προτίθεται να δεχθεί επισκέψεις σχολικών ομάδων Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης της Περιφέρειας Στερεάς Ελλάδας, για υλοποίηση προγραμμάτων περιβαλλοντικής εκπαίδευσης.

Τα προγράμματα υλοποιούνται στις εγκαταστάσεις και τα πεδία της Στυλίδας και της Υπάτης και ένα εξ’ ολοκλήρου στην Παύλιανη Φθιώτιδας (ως μονοήμερο).

εδώ θα δείτε το πρόγραμμα και την αίτηση

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΠΙΣΚΕΨΕΩΝ ΟΚΤ ΔΕΚ 2022-23